Uroczystość pasowania na przedszkolaka

Dnia 26 października miała miejsce w naszej szkole wspaniała uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”.

Podczas uroczystości dzieci  przedstawiły bogatą część artystyczną. Były to m.in. piosenki, tańce oraz różne wiersze o tematyce przedszkolnej. Następnie wszystkie maluchy złożyły uroczystą przysięgę, powtarzając głośno słowo „Przyrzekamy!". Miłą niespodzianką było przygotowanie przez rodziców słodkiego poczęstunku.

Aktu pasowania  dużą kredką dokonała Pani Dyrektor. Następnie  wręczono  pamiątkowe dyplomy, zaś rodzice podarowali dzieciom  drobne upominki, otrzymując w zamian kolorowe serduszka. Ta oficjalna część uroczystości została zakończona wspólną zabawą ruchową ze wszystkimi zgromadzonymi na sali.

Uroczystość pasowania na przedszkolaka była imprezą niezwykle udaną. Jej głównym zadaniem było wzmacnianie więzi rodzinnych i wspólnotowych Szkoły w Zahutyniu . Zarówno nauczyciele, rodzice ,dziadkowie jak i przedszkolaki żywo zaangażowali się w przygotowania do imprezy. W miłej i przyjemnej atmosferze szybko upłynął wspólnie spędzony czas. Było to wielkie i niezapomniane przeżycie dla dzieci i ich  bliskich oraz całej społeczności szkolnej. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w naszej szkole.