Osiągnięcia w konkursach etap gminny i powiatowy

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Zahutyniu: Ewa Barzycka i Mateusz Szczepek otrzymali wyróżnienie w Rejonowych Eliminacjach Konkursu  Literatura i Dzieci pod hasłem „ Dzień bez komputera”. Mateusz recytował wiersz,  Ewa śpiewała piosenkę. Dzieci przygotowała pani Beata Iwanowska.

30 listopada w Zagórzu odbyła się uroczysta gala podsumowująca Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej „ Dotknij historii…”. Z radością informujemy, że Ewa Barzycka uczennica Szkoły Podstawowej w Zahutyniu otrzymała dyplom i nagrodę za zajęcie II miejsca. Uczennicę przygotowała pani Beata Iwanowska.

Miło nam poinformować, że w I Gminnym Konkursie literacko- plastycznym  „List do Świętego Mikołaja”,  uczeń klasy III Mateusz Szczepek otrzymał wyróżnienie. Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Zahutyniu wykonali prace plastyczne i napisali list. Zgodnie z regulaminem do Poraża zostały przekazane dwie prace - Mateusza Szczepka i Julii Szczupaczyńskiej. Mateuszowi gratulujemy wyróżnienia a Julce udziału w konkursie. Prace zostały wykonane pod kierunkiem pani Beaty Iwanowskiej.

Z kolei w Osiedlowym Domu Kultury „Gagatek” w Sanoku,  13 grudnia nastąpi finał konkursu literacko – plastycznego „List do Św. Mikołaja”. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zahutyniu  również przystąpili do tego konkursu. Komisja wyróżniła 4 prace wykonane przez dzieci z klasy I i III pod kierunkiem wychowawców: Pani Iwanowskiej i Pani Stawarz.

Uczniom i nauczycielom składamy serdeczne gratulacje!.