Pani Beata Iwanowska- Nauczyciel na Medal

Dnia 9 grudnia 2017 roku w Rzeszowie odbyła się Konferencja Edukacyjna połączona z galą wręczenia nagród w plebiscycie Nauczyciel na Medal 2017 Województwa Podkarpackiego . Miło nam poinformować, że pani Beata Iwanowska, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Zahutyniu w kategorii Nauczyciel Klas I-III zajęła I miejsce w powiecie sanockim oraz VI w województwie. Jest to ogromny sukces nauczycielki i naszej małej szkoły. Warto podkreślić, że w konkursie brało udział 500 nauczycieli. Panią Beatę do konkursu zgłosiła mama ucznia klasy III pani Aneta Szczepek. Dzięki zaangażowaniu obecnych uczniów i tych, którzy opuścili progi naszej szkoły oraz rodziców i przyjaciół pani Beata odniosła sukces. W tym miejscu pani Beata Iwanowska składa serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym, którzy oddali na nią swój głos. Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje, jest to piękne wyróżnienie za ponad 30 letnią pracę pedagogiczną w naszej szkole.